0996153070
0978440512
0635804535

Жіночий бокс

Дівчинкам с 6-14 років Безкоштовно
Насят работает на лапах
Ира на груше
Катя бьет ногой
Полина мидлкик
Ира работает на пневмогруше
Маша опирается на канаты
Даша ударила кувалдой
Даша стоит
Алена бой с тенью
Оля ударила прямой
Спидбэг
Лена бьет лапы
Марина кидает колесо

Адреса: вул. Новгородська 3 (метро Ботанічний сад)

  • - 17.00 жіноча група (вівторок, четвер, субота) . Хто не встигає може приходити в загальну групу на 18-45
  • - на 18.45 загальна група (вівторок, четвер, субота)

Сучасні дівчата хочуть бути сильними і незалежними. Звідси бажання займатися бойовими Мистецтво і боксом. Жіночий бокс в Харкові з'явився в середині 90-х років, тому він досить молодий. Однак найчастіше жіночі бої набагато зрелещьнее, ніж чоловічі. У 2000х роках в Харкові бокс для дівчат став не тільки засобом самооборони, але й справжнім спортом. З 2012 року жіночий бокс внесли в програму літніх Олімпійських ігор. Жіноча група в дивину і не завжди мала місце в спортзалі, тому дівчата часто займаються боксом пліч-о-пліч з чоловіками. Однак бокс для дівчат вітають не всі тренера, тому не в усякому залі можна почати ним займатися. Для дівчат бокс корисний також як і фітнес. За одне тренування можна витратити до 1500 Ккаллорій і при цьому задіюються всі м'язи тіла. Так само тренування з боксу сушать тіло від води. Так наприклад, якщо провести одну боксерську тренування в балоневой куртці, то людина, яка важить 60 кг може втратити 1-2 кіллограмов ваги.

Для дівчат які сумніваються займатися їм боксом в Харкові краще прийти на ідндівідуальние тренування і маквсімальним увагою з боку тренера ознайомитися з боксерською технікою.

Кік-боксинг для дівчат

Для занять кікбоксингом необхідна хороша розтяжка для швидкості і висоти нанесення ударів. Хоча є думка, що можна боротися досить ефективно і без значної расстяжкі за рахунок ударів по ногам і гарній роботі руками. хороша расстяжка напрацьовується в кінці тренувального процесу спеціальними вправами. Жіночий кікбоксинг нічим не поступається чоловічому по техніці і тактиці ведення бою, одна у слабкої статі менше фізичній потужності, Найчастіше дівчата стають на тренуваннях по кік-боксингу у спаринги з хлопцями коли відчувають в собі силу і впевненість. Кікбоксинг для дівчат в Харкові досить поширений і відміну від боксу дівчат готові взяти в усі групи.