0996153070
0978440512
0635804535

Групові тренуівання з боксу

Дітям з 7-12 років Безкоштовно
тренер с учеником

Зал 1: вул. Новгородська 3 (метро Ботанічний сад)

  • - 17.45 дитяча група (вівторок, четвер, субота)
  • - 17.00 жіноча група (вівторок, четвер, субота)
  • - 18.45 загальна група (вівторок, четвер, субота)
  • - 19.30 доросла група (понеділок, середа, п'ятниця)

Зал 2: пров. Лиманський 1, ДЮСШ-9
(в районі одеської - "МЕТРО" на Гагаріна)

Дитячі групи з 16.00 щодня (безкоштовно) , дорослі з 17.30 і 19.00

Контакти тренерів на ХТЗ, Салтівці, Гагаріна, Холодній горі ви знайдете на сторінці Контакти

Секція боксу в Харкові

Бокс в групах, в яких 10-20 чоловік, зазвичай хороший для досвідчених спортсменів, які добре знають техніку і тренер в процесі занять дає практичні комбінації, які боксери відпрацьовують в спарингах один з одним або на снарядах. Але є групові тренування з боксу в Харкові в міні групах 4-6 чоловік. Такі групи прекрасно підходять для боксерів-новачків, за якими потрібно досить часто спостерігати тренеру. Однак боксерські тренування це не тільки махання кулаками. Є також методи, за допомогою яких зміцнюється загальна витривалість і спеціальна витривалість, а також якості, потрібні боксеру. Велика увага зазвичай приділяється для поліпшення координації, яка допомагає швидше освоїти нові важкі руху. Координація купується за допомогою виконання сложнокоордінірованним вправ і стрибків на скакалці, які ще тренують спритність і витривалість. Набір в групу можливий протягом усього року завдяки тому, що тренер дає окреме завдання новачкові, в той час коли більш досвідчені спортсмени виконують інше завдання. Бокс така непередбачувана річ, що непоганий хлопець, який може тренуватися пів року буде боксувати на одному рівні з хлопцем, який тільки записався в секцію боксу, але при цьому має бойовий характер і від природи важкий удар.


Перші кроки в боксі

Записавшись в секцію боксу хлопчик чи дівчинка починає робити перші кроки в цьому цікавому виді спорту. Тренер з боксу в рамках окремої програми для новачка буде пояснять ази боксерських рухів, на яких базується переміщення спортсмена, нанесення ударів і захист. Це дуже важливо дати такий технічний фундамент новачкові. Адже якщо цього не зробити, то подальша робота буде сприяти заучування неправильних рухів, які з закінченням часу буде все складніше виправити. Мій п'ятирічний стаж роботи тренером з боксу в Харкові сформував думку про те, що простіше навчити новачка, ніж дитини, якого в іншій секції не вчили базовим рухам або ж навчили неправильно. Фундаментальні руху боксера, як і спортсменів з інших видів спорту, засновані на законах фізики і анатомічну будову тіла людини, а ці речі не змінилися. Тому, шановні батьки, перш ніж записати вашої дитини в зал боксу, в першу чергу дізнайтеся про кваліфікацію кандидата в тренери вашого чада, почитайте відгуки в мережі, або ж просто буде присутнім на першому занятті і переконайтеся що новачкові дають окрему програму з простими рухами, а не загальні завдання, які виконують більш досвідчені діти.


Что нужно для начала занятий боксом?

Бокс безкоштовно в Харкові ми викладаємо для дітей з 7 до 12 років. Консультації за телефонами 097 844 05 12 або 063 580 45 35 .

Для початку занять необхідна зручне взуття (кросівки або кеди) футболка і зручні штани або шорти. Зі спеціальних вечей це: В першу чергу потрібна каппа Зберігає цілими зуби і ротову порожнину, коштує від 65 грн) і бинти (зберігають в цілості руки, які якщо травмувати 1 раз, то може турбувати все життя. Коштують від 65 грн), на першу тренування можна прийти без рукавичок (знайдуться громадські), далі за бажанням шолом і бандаж.

задание для отрабоки