0996153070
0978440512
0635804535

Ціни на тренування з боксу

Скільки коштує займатися боксом в Харкові?

Наші ціни

Ціни на тренування за адресою ул.Новгородская 3 і ул.Клочковская 222а. З приводу вартості тренувань з боксу на Салтівці, ХТЗ, Одеської, Холодній горі дізнавайтеся в телефонному режимі за вказаними номерами на сторінці Контакти.

Групові тренування (3 рази в тиждень) 300 грн місяць, 50 грн одноразово.

Групові тренування для дітей (3 рази в тиждень) 200 грн місяць, перше заняття безкоштовно. 6 разів на тиждень 350 грн за місяць

Тренування в мінігрупі (2 рази на тиждень) 600 грн місяць, 100 грн одноразово.

Індивідуальне тренування з боксу в парі з 120 грн з кожного.

Індивідуальні тренування 150 грн одноразово. Сплачуючи за місяць вартість не змінюється, але ви бронюєте за собою певні години.

В період, коли цивілізація створила безліч способів зменшити вашу фізичну активність і збільшити кількість вільного часу мало хто став замислюватися про те, що кожен повинен щодня покращувати себе, своє тіло і свою свідомість. Кращим видом поліпшення свого тіла є контактні види спорту, оскільки це дуже корисний навик, який допоможе розвинути все від вашого тіла, до вашої самовпевненості! Бокс - найдавніший і найпопулярніший бойовий вид спорту в світі, тому бажаючі можуть займатися їм практично в будь-якому місті світу! Під час тренувань з боксу спортсмени не тільки відпрацьовують удари і техніки, а й займаються в тренажерних залах, тому це один з найбільш універсальних способів стати кращою версією себе!

Тренування з боксу в Харкові виробляються в багатьох спортивних комплексах, хоча і ціни таких занять можуть відрізнятися. Зазвичай ціна боксу в Харкові становить приблизно від п'ятдесяти до трёхста гривень за одне заняття з персональним тренером, безсумнівно варто враховувати те, що це залежить від кваліфікації тренерів і умов тренування, так що при введенні запиту "бокс Харків ціна" ретельно вибирайте варіанти, оскільки в місті існує досить велика конкуренція в даній сфері.

Також заняттях в секціях боксу в Харкові можна купувати через абонемент, зазвичай ціна становить близько семиста гривень за місяць занять в залі, тренування діляться на кілька видів: групові, мінігрупи і персональні. Як правило, заняття на групових тренуваннях обходяться дешевше, оскільки тренер отримує дохід від усіх учасників.

Варто згадати те, що для початку тренувань ви повинні придбати необхідний інвентар, зазвичай на перших парах вам вистачить спортивної форми, хороших кросівок і рукавичок, далі вам потрібно буде розширити ваш асортимент спортивних товарів.

Продовжуючи тему того, скільки коштує бокс в Харкові варто згадати те, що не варто вибирати дешеві тренування від низькокваліфікованих тренерів без позитивної репутації, оскільки після відвідин такого заходу є ймовірність того, що ви просто витратите свої гроші на вітер і не доб'ётесь ніяких результатів, навіть якщо будете працювати на все свою силу і виходячи за її рамки, що необхідно в спорті.